משנה חינוכית


המשנה החינוכית של הרשת

  • רשת תיכוני טומשין מאמינה כי לכל תלמיד הזכות ללמוד במוסד המכבד אותו כאדם, מעניק לו תחושת בטחון וחוסן נפשי, מאמין בו ויאפשר לו להשתלב במסלול לימודים המתאים ביותר ליכולותיו, רצונותיו ומשאלות ליבו. זאת לצד עיצוב זהותו של התלמיד כבוגר ערכי בחברה הישראלית.
  • הרשת מאמינה שעשייה חינוכית משמעותית תתקיים במידה והצוות החינוכי מכיר את התלמיד באופן מקיף ועמוק, צוותי ביה"ס יהיו מעורבים בתחומי חייו השונים של התלמיד, ישלבו בעשייתם תכניות ופעולות לחיזוק הפן הרגשי, החברתי והערכי, לצד ובשילוב תהליכי הלמידה.
  • הרשת מאמינה בהענקת מעטפת ייחודית לכל בית ספר, נציגי הרשת מלווים אתה מערך הפדגוגי, הלוגיסטי והתפעולי. הנהלת הרשת עומדת לשירותם ולצידם של מנהלי בתי הספר באופן יומיומי. במהלך שנת הלימודים, הרשת מקיימת מפגשי עבודה עם הצוותים המובילים, למען שיפור איכות ההוראה והצמחת הפדגוגיה לצד קידום הישגי התלמידים, לצורך היכרות מעמיקה של העשייה, והתהליכים הקיימים בבית הספר ולמען קידום בית הספר בתחומים שונים.
  • הרשת מאמינה כי השקעה בצוותי ההוראה ופיתוח ההוראה כפרופסיה תקדם את הצוותים החינוכיים ותוביל ליצירתיות ופריצת דרך, בגיוון בשיטות הוראה מתקדמות וחדשניות, בקידום יוזמות חינוכיות וביצירת שיתופי פעולה. כל אלה יעצימו את חוויית הלמידה בכל ביה"ס ואת חווית המסוגלות והשייכות של קהילת בית הספר

רשת תיכוני טומשין פועלת למעלה מ-25 שנה בתחום החינוך בכלל ובניהול בתי ספר בפרט. כיום, הרשת מונה 17 בתי ספר, המופעלים בהצלחה רבה בישראל:

יש 9 בתי ספר הערבית והבדואית, מתוכם 4 מחטי"ם, בתי ספר בחברה היהודית, מתוכם 4 בתי ספר השייכים לחינוך המיוחד, כלל בתי הספר של הרשת כפופים לפיקוח של משרד החינוך בתי הספר והנהלת הרשת מקיימים קשר רציף, יומיומי עם הרשות המקומית בה הם נמצאים.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.