לזכרם

במהלך השנים בית ספרנו איבד את טובי בנינו אשר נפלו בלחימה על ארצנו.

סניף נתניה

pic_amit1

סמל עמית הוד זיו

בית הספר ״הבית של תמר״ סניף נתניה, בן 19 מראש העין, לוחם בגדוד 71, עוצבת ׳הברק׳ (188), נהרג במהלך פעילות מבצעית בצפון כתוצאה מהשיגורים משטח לבנון לעבר מרחב שתולה.

סניף נתניה

pic_shlomi1

סגן רום שלומי

בוגר בית הספר ״הבית של תמר״ סניף נתניה (שפיים) ביום 5.12.2018 התגייס לצה"ל ושירת בחיל האוויר. בתור מפקד מחלקת סיור ביחידת שלדג סגן רום שלומי נפל בקרב ביום כ"ב בתשרי תשפ"ד (7.10.2023). בן עשרים ושלוש בנופלו. הוא הובא למנוחות בבית-העלמין האזרחי אחיעזר. הותיר אחריו הורים ואחים. לאחר נפילתו הועלה לדרגת סרן.

טומשין אלע'ד

pic_muhamad1

מוחמד דיב אלקורעאן

מוחמד תלמיד כיתה י', בן דודו של מאלק, למד באותה כיתה של מאלק. מוחמד היה תלמיד שקט ומרוכז. לאורך כל היום נהג מוחמד לחייך. מטרתו של מוחמד היה להצליח בלימודים. כולם כיבדו ואהבו אותו

טומשין אלע'ד

pic_malak1

מאלק אבראהים אלקורעאן

מאלק התגורר בכפר לא מוכר בסמוך ליישוב מכחול. תלמיד כיתה י' בבית ספר אלע׳ד מרעית. מאלק היה אחד התלמידים הבולטים בבית הספר. הוא השתתף בכנסים שונים בבית הספר והיה פעיל חברתית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.