אנשי חינוך מצטיינים ברשת תיכוני טומשין

תמר הוניג-חיות- עובדת הוראה מצטיינת בחינוך המיוחד לשנת 2023


תמר הוניג-חיות- עובדת הוראה מצטיינת בחינוך המיוחד לשנת 2023
תמר אמא לארבעה ילדים, בעלת תואר שני בחינוך מיוחד. עוסקת בחינוך 23 שנים, מתוכן 20 שנים בבית של תמר. מנהלת את בית הספר טומשין הבית של תמר מזה 12 שנים.

היא מאמינה בכוחו של הילד לייצר את השינוי שנכון לו ובכוחו של החינוך להיות מגדלור לערכים, לחיזוק הביטחון, לחיזוק החוסן והאמונה של הילד בעצמו. כאשר כל אלה יתכנסו יחד, יפציע הילד אל חייו הבוגרים עם כלים מתאימים ומחזקים אשר יסייעו לו להיות בוגר עצמאי, התורם לחברה ונתרם ממנה.
בית הספר לחינוך מיוחד בהובלתה של תמר עומד על 90% זכאות לבגרות מלאה.יעל בידנר בן-ארי - מנהלת מצטיינת נתניה, מועמדת למצטיינת מחוזית.


יעל מנהלת את בית הספר "הבית של תמר" נתניה.

יעל מנהלת באנושיות ומסירות אין קץ.

מנהיגה ויזמית המובילה את הצוות החינוכי ואת קהילת ביה"ס כולה, תלמידים והוריהם, לעשייה חינוכית פדגוגית חדשנית במקצועיות, בנחישות וברגישות, אל מול המורכבות והשונות של הקהילה.
המורה של המדינה-רולא עסלי, מקיף טומשין ערערה בנגב


מורה לשפה וספרות ערבית במקיף טומשין ערערה בנגב מזה 24 שנים.

בעלת תואר ראשון ושני בשפה וספרות ערבית. מעריכת בגרות בכירה ורכזת פדגוגית בבית ספרי.

בשנת 2022 זכתה בתואר "המורה של המדינה".

את מעמדה כרכזת פדגוגית כדי לזהות תלמידים מתקשים או כאלה שזקוקים לזריקת מוטיבציה בזמן המתאים.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.