אודות תמר פדבו


תמר פדבו
1943-2016

נולדה וגדלה בעיר תל-אביב.

החלה את דרכה המקצועית בסמינר למורים בית הכרם בירושלים, במסלול שהיה חדשני וניסיוני לחינוך מיוחד. כסטודנטית עבדה במוסד "בני ברית" לנוער בסיכון.
מאז ומעולם היתה רגישה לעולמם של בני נוער ואנשים עם לקויות למידה והפרעת קשב, הבינה את צרכיהם עוד בתקופה בה לא היתה קיימת כמעט מודעות לתחום. תמר ידעה שתלמידים אלו זקוקים לחוויות הצלחה, להוראה מותאמת וקשר עם עולם המבוגרים שמבוסס על יחס אישי ואמון."הבית של תמר" התחיל בביתה הפרטי של תמר ב-1988 כשנחלצה לעזרתו של נער חכם אחד שלא הסתדר עם מערכת החינוך הרגילה. תוך זמן קצר הנער הפך לחבורה שלמדה מדיי יום במרתף ביתה.

בשנת 1990 ייסדה תמר את הסניף הראשון, במטרה לאפשר לתלמידים לקויי למידה קשב וריכוז ללמוד בדרך אחרת. בדרכה הייחודית ופורצת הדרך חיזקה את ביטחונם העצמי, סייעה להם לבטא את יכולותיהם ולהביאם לידי מימוש בהמשך דרכם.

תמר אפשרה למאות רבות של תלמידים ותלמידות להרגיש שווים בין שווים והכינה אותם לקראת החיים כנערים ונערות שיכולים להתגאות בעצמם ובהישגיהם.
במסגרת פעילותה הקימה תמר שלושה מרכזי לימוד הנאמנים לדרכה החינוכית המיוחדת.

בשנת 2013 זכתה תמר בפרס על מפעל חיים מאוניברסיטת חיפה.
תמר חלמה חלום וכדרכם של מנהיגים מימשה את חלומה והקימה בית- "הבית של תמר".
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.